Motobanda Vyškov

Yuki -Skútry nad 100ccm-

Yuki 125 Jet

_model_jet.jpg

Ideální a silný skútr s osvědčeným motorem o obsahu 125 ccm pro každodenní pohodlné a hlavně rychlé cestování do práce, na nákup, nebo za zábavou. Jet 125 se o Vás postará - dopomůže mu k tomu nejen elektrický startér a výkonné brzdy, ale také dostatek úložného prostoru a zadní nosič, na který lze bez problémů umístit doplňkový přídavný box.

Yuki 125 Spree

_model_spree.jpg

Vychytaný skútr na velkých kolech, který Vás zaujme na první pohled! Propracované detaily v kombinaci se slušným výkonem. To je to, co dělá z Yuki Spree125 hit roku. Samozřejmostí je elektrický startér a přední kotoučová brzda. Skútr YUKI Spree 125 je dodáván ve dvou atraktivních barevných provedeních, takže si svého favorita vyberete opravdu snadno.

Yuki 125 Swan

_model_swan.jpg

Elegantní skútr s moderním vzhledem, který Vás zaujme na první pohled. Máte rádi, když se moderní design zasnoubí s elegancí? Pokud je Vaše odpověď ano, pak je Yuki 125 Swan ten pravý skútr právě pro Vás! Jistě také oceníte jeho výkonný vodou chlazený motor, pohodlné ovládání, bezpečnou přední i zadní kotoučovou brzdu a samozřejmě elektrický startér.

1  
2