Motobanda Vyškov

Yuki -Skútry do 100ccm-

Yuki 50 Quick

_model_quick.jpg

Novinka roku 2008. Buďte QUICK! Tento nápaditý skútr je do města přímo stvořený! Velká kola, úsporný motor o obsahu padesát kubických centimetrů, spolehlivé bubnové brzdy, snadná a absolutně nenáročná údržba a hlavně spousta místa pro vše potřebné. To vše za skvělou cenu! Quick je dostupný ve třech atraktivních barevných provedeních - stříbrné, modré a vyobrazené červené barvě.

Yuki 50 R50X

_model_r50x.jpg

Novinka roku od Yuki! Designová perla s duší a vzhledem skutečného závodníka, která hravě boří zavedená pravidla v dané kategorii. Tenhle sympatický rebel Vám nabízí skvělé jízdní vlastnosti podpořené výkonnou pohonnou jednotkou, elektrickým startérem, velkou přední a zadní kotoučovou brzdou a hlavně agresivním vzhledem, který si získá nejen Vaše sympatie a rychle tak ovládne ulice a cesty!

Yuki 100 Smile

_model_smile.jpg

Pamatujte si, že s úsměvem jde všechno lépe! Yuki 100 Smile Vás potěší výkonným čtyřtaktním motorem s poloautomatickou převodovkou, přední kotoučovou brzdou a hlavně mimo jiné svým snadným ovládáním, které zvládne opravdu každý. Nechybí mu ani elektrický startér, palivoměr a navíc má zadní nosič, kam lze umístit přídavný box*, do kterého se vejde vše potřebné. Takže už stačí jen vyrazit třeba na ryby, nebo na nákup.

Yuki 50 Matrix

_model_matrix.jpg

Hledáte solidní a spolehlivý dopravní prostředek? Pak je tedy Yuki 50 Matrix s dvoutaktním motorem právě to pravé pro Vás! Tento dostupný a hlavně spolehlivý skútr pro každého se může chlubit nejen snadným ovládáním a jednoduchou údržbou, ale i dobrými jízdními vlastnostmi, které zajišťuje pohonná jednotka o dostatečném jízdním výkonu s obsahem 50 ccm. Skútr je bržděn přední kotoučovou brzdou a k Vašemu většímu jízdnímu pohodlí napomáhá i elektrický startér a objemná schránka pod sedlem, kam lze bezpečně uložit přilbu nebo i nákup.

Yuki 50 Rex

_model_rex.jpg

Královský skútr za skvělou cenu, to je YUKI 50 Rex. Nabídne Vám čtyřtaktní motor o dostatečném výkonu, přední kotoučovou brzdu a navíc pořádnou dávku neotřelého vzhledu, který zaujme každého na první pohled. K tomu si ještě připočítejte dostatek úložného prostoru a máte skvělý skútr pro každého a do každé situace!

Yuki 50 Whip

_model_whip.jpg

Nový model, který nabízí to nejlepší z již osvědčeného skútru Rally 50. Mimo skvělého designu, který zaujme především mladší generaci se může chlubit pružným dvoutaktním (26.990 kč) nebo čtyřtaktním (27.990 Kč) motorem o obsahu 50 ccm s dostatečný výkonem a také přední účinnou kotoučovou brzdou, která Vás nikdy nezklame. Tento model je k dispozici ve čtyřtaktním a dvoutaktním provedení a také v několika atraktivních barvách.

Yuki 50 Rally

_model_rally.jpg

Tento nápaditý skútr je do města jako stvořený a jeho moderní design v davu rozhodně nezapadne. Rally 50 se může pochlubit výkonným motorem v dvoutaktním a čtyřtaktním provedení, přední kotoučovou brzdou, elektronickým palivoměrem, elektrickým startérem, 12" koly ve čtyřtaktním a 10" koly ve dvoutaktním provedení,velkoobjemovou schránkou pod sedadlem a také samozřejmě svým vzhledem, se kterým se neztratíte cestou do práce ani za zábavou.

Yuki 50 New Speedy 2

50_model_npeedy.jpg

YUKI přichází s novou verzi osvědčeného skútru Speedy 50. Provedení je zcela jiné, modernější, hlavně ve vybavení a nové technice. New Speedy 50 dostal do vybavení nový čtyřtaktní motor, který Vám díky svým technickým parametrům zajistí lepší jízdní vlastnosti. Až budete potřebovat brzdit jistě oceníte přední kotoučovou brzdu. Design nového modelu podpoří hliníkové 12´´ palcové ráfky na obou kolech.

Yuki 50 Rally 2

50_model_rally2.jpg

Horká novinka roku 2007! Tenhle pohledný skútr potěší jistě každého, kdo má rád čisté designové linie a dostatek jízdního pohodlí, které tento skútr nabízí hlavně díky chytře řešenému úložnému prostoru nejen pod sedlem. Navíc se můžete spolehnout na pružný motor s dostatečným výkonem pro nejen pohodovou jízdu a také na bezpečný brzdný systém s vyváženým dávkováním.

Yuki 50 Jet

_model_jet.jpg

Ideální a silný skútr s osvědčeným motorem o obsahu 50 a 125 ccm pro každodenní pohodlné a hlavně rychlé cestování do práce, na nákup, nebo za zábavou. Jet 125 se o Vás postará - dopomůže mu k tomu nejen elektrický startér a výkonné brzdy, ale také dostatek úložného prostoru a zadní nosič, na který lze bez problémů umístit doplňkový přídavný box.

1  
2