Motobanda Vyškov

Yuki -Naked-

moje nejoblíbenější stroje

Yuki 125 sport

100_3333.JPG

Tak co vam o ní můžu říct z vlastních skušeností vcelku povedený stroj s jednoválcovým motorem chlazeným vzduchem s psaným výkonem 8kw po otevření sem dosáhl 12.3kw (bylo to ověřeno měřením). Má rychloměr a otáčkoměr s ukazatelem zařazeného stupně. Přední brzda je kotoučová a zadní je bubnová, ale nemá se za co stydět fakt síla. Psaná rychlost je 90 v TP ale jede 100 vpohodě po otevření 135km/h a to už je na 125ccm dost velká rychlost a perfektní je i spotřeba do 3l / 100km při neslušné jízdě a 2.3l / 100km při normální jízdě tak kolem těch 80km. Najel sem 16 000km a bez jediné vážné opravy. Nádrž je na 14 litrů takže dojezd při tak malé spotřebě je fakt velký .

Yuki 125 Twinsport

_model_twin.jpg

Tento motocykl volně doplňuje sortiment třídy "naked". K jeho přednostem patří opravdu výkonný dvouválcový OHC motor o obsahu 125 ccm, bržděný přední kotoučovou brzdou, na kterou je možné spolehnout se za každé situace. K dokonalému designu přispívá krátký přední štítek, podtrhující nejen aerodynamické vlastnosti motocyklu, ale hlavně jeho moderní vzhled, který Vás rozhodně zaujme. Samozřejmostí je ukazatel zařazeného rychlostního stupně a elektrický startér.

Yuki 125/250 CSR

cs04.jpg

Nazdárek tak tu máme novou mašinku yuki 125 csr. Tak vám ji trochu popíšem.  Absolutní novinka pro každého! Moderní motocykl Yuki CSR 125 a 250 může pohánět buď 125ccm vodou chlazený dvouválec s karburátorem, dvěstěpadesátku pak rovněž vodou chlazený motor, avšak vybavený vstřikováním paliva. Výkon menšího čtyřdobého dvouválce OHC činí 8,5 kW při 10500 otáčkách, nejvyšší kroutící moment je 9,2 Nm při 6500 otáčkách za minutu. Maximální rychlost pak činí 95 km/h. Motor s dvojnásobným objemem má výkon 12,6 kW, kroutící moment 16,9 Nm při 5500 otáčkách a ručička tachometru se zarazí na 108 km/h. O přenos výkonu se stará pětistupňová manuální převodovka. Já mám yuki 125 sport a tak uvažuji o přechodu na  silnější stroj z důvodu, že se mě moc nelíbí velké kubatury tak tento stroj je nejvhodnější ve své třídě.

Yuki 125RS

na_model_rs.jpg

Dospělá motorka pro každého, kdo ví, co chce! To je YUKI RS Výkonný motor o obsahu 125 ccm, účinné kotoučové brzdy ve předu i v zadu, elektrický startér, rozměrné pneumatiky, určené pro rychlost a hlavně neotřelý design, který budou obdivovat nejen ti, které necháte za sebou! Prostě sportovní stroj vynikající snadnou údržbou a skvělou ovladatelností. Tak co si přát víc?

Yuki sport 2

yuki sport 2.jpg

Nedostižný a moderní stroj s dávkou adrenalinu. Legendární bandita je tu i v novém modelovém roce se řadou designových vylepšení a novým motorem stále za naprosto nedostižnou cenu, která nemá konkurenci. Nyní i v lehce okapotované verzi s řadou technických novinek!