Motobanda Vyškov

Yuki -Enduro-

Yuki 250 TR/SM

_250trsm_vzor.jpg

Dvě novinky roku 2008 v té nejžádanější třídě! Vychytaný motard a skvělé enduro pro každého, kdo ví co chce. Pružný motor o objemu 250 kubických centimetrů, přední i zadní kotoučová brzda a skvěle usazené těžiště motocyklu - to je vše, co potřebujete pro skvělou jízdu ve městě i v terénu. YUKI 250 SM - Motard (vyobrazené provedení) a YUKI 250 TR - enduro jsou jasnou volbou pro každého jezdce, který to myslí jen trochu vážně.

Yuki 50 Dueltt-Cross

_model_dueltt.jpg

Nadmíru vychytaný stroj pro všechny začínající závodníky, kterému nechybí nic co mají endura vyšších kubatur. Výkonná přední i zadní kotoučová brzda pro Vaše bezpečí, centrální pružící jednotka a přední tlumiče Paioli, které zaručují pohodlí a hlavně deformovatelné plasty, které vydrží i při té nejvyšší možné zátěži.

Yuki 50 duelsm-motard

_model_duelsm.jpg

Nadmíru vyvedený stroj kategorie motard pro všechny začínající závodníky, kterému nechybí nic z jeho rovnocenného bratra Duel TT. Výkonná přední i zadní kotoučová brzda pro Vaše bezpečí, centrální pružící jednotka a přední tlumiče Paioli zaručující pohodlí a deformovatelné plasty, které vydrží každou zátěž na závodním okruhu i v terénu.

Yuki 125 GY4-motard

_model_motard.jpg

Stálý člen v rodině supermoto se skvělým rodokmenem. Máte-li rádi rychlost na silnicích i v terénu, je tu tento stroj nové kategorie supermoto právě pro Vás. Nese si s sebou nejlepší vlastnosti z GY4 a zároveň přináší mnoho nového. Samozřejmostí jsou tlumiče Paioli a přední i zadní kotoučové brzdy APJ.

Yuki 125 GY4-Cross

_model_gy4.jpg

Akční model roku stáje Yuki. Moderní design a ještě lepší výkon s novým motorem o obsahu 125 ccm. Toto enduro nejvyšší třídy je vybaveno centrální pružící jednotkou, přední i zadní kotoučovou brzdou od APJ a také skvělými tlumiči Paioli. Samozřejmostí jsou deformovatelné plasty a elektrický startér.

Yuki 125 GY2

_model_endgy2.jpg

Jet vlastní cestou znamená používat vlastní mozek. Prostě endurovská klasika. Tohle Enduro Vás rozhodně potěší snadnou ovladatelností a spolehlivostí. Osvědčený motor OHC 125 ccm je bržděn výkonnou přední dvoupístovou kotoučovou brzdou. Enduro GY2 je bez zbytečných výstředností, protože v jednoduchosti je krása a síla.

Yuki 125/200 Cross

_model_cross.jpg

Klasické výkonné enduro s ještě silnějším motorem, se kterým se neztratíte v žádném terénu! K tomu vám bude dopomáhat přední kotoučová brzda, centrální pružící jednotka a odpružení upsidedown. Pohodlí Vám zaručí elektrický startér a zadní nosič, kam se v případě delšího výletu do terénu vejde vše, co je potřeba. Toto enduro je k dispozici v provedení s motorem o obsahu 200 a 125 ccm.

Yuki 125/200 SM

na_model_sm.jpg

Skvělý motard pro ty nejnáročnější a univerzální motorka pro všestranné sportovní využití pro každého! To je YUKI SM. Na první pohled Vás zaujme neotřelý design a spousta technických detailů, které lákají ke svezení, o jehož nezapomenutelnost se postará pružná pohonná jednotka a výborně uložené těžiště motocyklu. Stejně tak Vás rozhodně nezklamou brzdy a propracované tlumení, které si poradí i s vyjížďkou do náročnějšího terénu. Prostě funbike jak má být! Tento motocykl je k dispozici v provedení 125 a 200 cccm!

Yuki 125/200 TR

na_model_tr.jpg

Novinka, která nadchne všechny příznivce terénních strojů se skvělým designem, pohonnou jednotkou o dostatečném výkonu a hlavně výborným odpružením, které zajišťuje centrální pružící jednotka a přední upsidedown tlumiče. Samozřejmosí je elektrický startér a také deformovatelné plasty se zvýšenou odolností. Prostě jasná volba do těžkého terénu, anebo jenom tak pro volnou a hlavně svobodnou jízdu krajinou. Tento motocykl je k dispozici v provední 125 a 200 ccm.