Motobanda Vyškov

Yuki -Choper-

Yuki 250 Vice

_model_vice.jpg

Luxusní chopper té nejvyšší třídy - tak lze stručně charakterizovat novinku YUKI 250 Vice. Vodou chlazený výkonný dvouválcový motor o obsahu 250 ccm, přední kotoučová brzda, propracovaný brzdový systém, dlouhá přední vidlice, bohaté chromování, mnoho doplňků - to vše a mnohem víc se postará o Váš zážitek z jízdy. Luxusní vzhled, dokonalé jízdní vlastnosti. Co víc si přát?

Yuki 250 Darker

_model_darker.jpg

Chopper klasického vzhledu a hlavně stylu s výkonným dvouválcovým motorem do Vé, který Vám dovolí ochutnat bezstarostou jízdu bez kompromisů. K Vašemu jízdnímu pohodlí napomáhá přední kotoučová brzda as amozřejmě elektrický startér a anatomicky tvarované sedlo.

Yuki 250 Star

_model_star.jpg

Dravý vzhled, chromované výfuky, dvoupístový brzdový třmen. To vše dodává tomuto chopperu sportovní výraz s možností agresivnější jízdy. Strohá přístrojová deska nerozptyluje jezdce zbytečnými údaji a dovoluje tak vychutnat si ten pravý požitek z jízdy. Ve výbavě má také elektrický startér a přední kotoučovou brzdu. Do Yuki Star se prostě zamilujete.

Yuki 125/400 Spider

na_model_spider.jpg

Luxusní chopper té nejvyšší třídy - tak lze stručně charakterizovat novinku YUKI Spider. Elegantní design novodobých motocyklových staveb a vynikající jízdní vlastnosti, prostě motocykl pro ty, kteří vědí co chtějí. Tento ryzí chopper je k dispozici v jednosedadlovém provedení pro všechny, kteří si chtějí vychutnávat jízdu sami. Ale není problém ho dovybavit dvousedlem. Přední a zadní kotoučová brzda a vodou chlazený motor se postará o komfort, který by jste u jiných chopperů hledali jen težko. Tento chopper je k dispozici v provední 125 ccm.

YUKI 125 Tine

_model_tine.jpg

Perfektní jízdní vlastnosti. Skvělý design. Dvouválcový motor 125 ccm s velkým výkonem bez rušivých vibrací. Tedy vše, co nesmí chybět žádnému ryzímu chopperu, stejně jako bohaté chromování a agresivní vzhled, který přímo vyzývá k jízdě. YUKI 125 Tine je prostě motocyklem, který se spolu s Vámi stane novým vládcem silnic. K tomu Vám bude pomáhat mimo jiné i rozměrná přední kotoučová brzda a elektrický startér.