Motobanda Vyškov

Yuki -ATV-

Yuki 650 Truck

_model_truck.jpg

Novinka 2008! První výkonné ATV s hydraulicky ovládanou korbou a téměř stejným pohodlím, jaké Vám nabízí standardní nákladní vůz. Prostě ideální pomocník pro jakoukoliv činnost, na jakou si jen dokážete vzpomenout. Navíc s perfektní průchodností jakkoliv členitým terénem. Prostě YUKI 650 Truck je silný univerzál. K tomu mu bude dopomáhat jak přední, tak i zadní kotoučová brzda, digitální tachometr, automatická převodovka a hlavně výkonný motor o obsahu 650 ccm.

Yuki 650 Blade

650atv.jpg

Novinka 2008! Spolehlivé ATV pro práci i volný čas s bohatou výbavou. To je ATV 650 Blade. Nabízí Vám mimo motoru o obsahu 650 ccm také propracované odpružení všech kol, přední i zadní kotoučové brzdy, digitální rychloměr, přední naviják, nosiče pro vše potřebné a mnoho dalších "vychytávek". Takže teď už nezbývá nic, než jen vybrat cíl cesty a vyrazit. I toto ATV je homologováno! Nyní v nabídce s volitelnou výbavou dle Vašich požadavků.

Yuki 425 Blade 4*4

425_2.jpg

YUKI Blade je univerzální ATV pro práci i pro volný čas, které splní i Vaše nejvyšší nároky. K tomu mu dopomůže bohatá volitelná doplňková výbava v podobě předního a zadního nosiče, nárazníku, navijáku a tažného zařízení. K tomu si ještě připočtěte pohon všech čtyř kol a dostanete ATV bez kompromisů, s dávkou elegance a také hlavně síly! Blade 425 je samozřejmě homologován a navíc je k dispozici s volitelnou výbavou dle Vašich požadavků!

Yuki 250 Blade

250_1.jpg

polehlivé ATV pro práci i volný čas s bohatou výbavou. To je ATV 250 Blade. Nabízí Vám mimo osvědčeného motoru o obsahu 250 ccm také propracované odpružení všech kol, přední i zadní kotoučové brzdy, digitální rychloměr a palubní počítač, přední naviják, přední nosiče pro vše potřebné a mnoho dalších "vychytávek". Také je tu k dispozici celý sortiment přípojného zařízení - od zadního boxu až po valník, připojitelný na zadní chromovaný přípoj. Takže teď už nezbývá nic, než jen vybrat cíl cesty a vyrazit. I toto ATV je homologováno! Nyní v nabídce s volitelnou výbavou dle Vašich požadavků.

Yuki 325 Blade

325_1.jpg

YUKI Blade 325 je univerzální ATV pro práci i pro volný čas, které splní i Vaše nejvyšší nároky. K tomu mu dopomůže bohatá volitelná doplňková výbava, takže dostanete ATV bez kompromisů, s dávkou elegance a také hlavně síly! Blade 325 je samozřejmě homologován a navíc je k dispozici s volitelnou výbavou dle Vašich požadavků!